رویه های راکت پینگ پنگ

رویه راکت باترفلای تینرژی

امروزه هربازیکنی که بازی پینگ پنگ را انجام می دهد در شروع کار حرفه ای خود نام رویه تینرژی را بارها شنیده است و در حال حاضر ژو ژین ،نفر شماره 1 رنکینگ جهانی ، برای بک هند از رویه تینرژی 05 استفاده می کند.ناگفته نماند که تینرژی 05 تنها عضو پرطرفدار سری تینرژی باترفلای نیست .تینرژی 64 ، تینرژی FX05 و تینرژی 80 هم دیگر رویه هایی هستند که در آوازه ی سری تینرژی نقش داشته اند. رویه تینرژی در صدر بهترین رویه های راکت پینگ پنگ قرار دارد. البته باید بسیار دقت کنید که با توجه به وجود رویه های فیک و تقلبی به فروشگاه های معتبر برای خرید مراجعه کنید .

رویه راکت کورنیلیو 

اگر می خواهید رویه ای یا کیفیت و عمر بالا بخرید پیشنهاد ما به شما خرید رویه راکت پینگ پنگ تارگت پرو 47 است. سری تارگت پرو کورنیلیو بر اساس درجه سختی تفکیک شده اند و دلیل نام گذاری رویه تارگت پرو درجه سختی اسفنج آن است و این رویه یکی از پرفروش ترین رویه راکت کورنیلیو است و هوگوکالدرانو بازیکن برزیلی که در رده هفتم رنکینگ جهانی قرار دارد از این رویه استفاده می کند.

شما می توانید به  سایت یا فروشگاه هایی مراجعه کنید که تجهیزات مختلف را داشته باشند که مثلا بتوانید خرید میز پینگ پنگ را در کنار خرید رویه و راکت پینگ پنگ انجام دهید.

 

 

 

 

 

 

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-57915000